فریلنسینگ و دورکاری

فریلنسر کیست و فریلنسینگ به چه معناست؟

یک شخص فریلنسر یا آزادکار کسی است که معمولا در یک دوره زمانی مشخص کارهایی را به کارفرما متعد شده و انجام میدهد. از جمله آزادای های یک فریلنسر این است که می تواند به صورت همزمان برای چند کارفرمای مختلف و روی چند پروژه کار کند. زمان کاری فرد فریلنسر دلخواه بوده و میتواند در ساعات مختلف روز به صورت پاره وقت یا تمام وقت روی پروژه یا پروژه های مختلف خود کار کند.

فریلسینگ یکی از آسان ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه ها برای کار کردن برای خود و بدست آوردن استقلال مالی و شغلی می باشد، بنابراین اگر شما نیز مایلید بادبان زندگیتان رو خود بدست بگیرید بهتر است همین امروز اقدام کنید و کار در این زمینه را به صورت تمام وقت و یا حتی در کنار شغلتان آغاز نمایید. قابل ذکر است وجود دلایل زیادی از جمله فضای رقابتی بین افراد فریلنسر و درنتیجه کیفیت انجام بهتر کارها بدست ماهرتین افراد و تعرفه های منصفانه باعت شده اخیرا شرکت های زیادی به سمت برون سپاری کارهای خود به افراد فریلنسر گام بر می دارند.

انجام ارتباط بین فرد درخواست کننده کار (کارفرما) و فریلنسر(انجام دهنده کار یا فروشده سرویس) و ایجاد محیطی راحت و مطمئن بین این دو فرد توسط سایت های حوزه فریلنسینگ همانند کارک و ورکفا انجام می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *