اخبار و راهنمای ورکفا

خارج از ورکفا با فریلنسر گفتگو کنید (با رعایت این قوانین)

  • پروژه شما جزئیات زیاد دارد؟ نیاز است تلفنی یا در تلگرام با فریلنسر صحبت کنید؟ مشکلی نیست! ورکفا برای شما هم راه حل دارد.

از این پس کارفرما میتواند در پروژه هایی که برچسب “گفتگوی آزاد” دارند (این ویژگی باید در هنگام ایجاد پروژه انتخاب شود و مبلغ آن پرداخت شود) بعد از پرداخت اولین مبلغ تضمین اطلاعات تماس  را در پنل گفتگوی خصوصی به فریلنسر بفرستد و در خارج از ورکفا نیز گفتگو داشته باشند، البته با رعایت قوانین زیر:

  • کارفرما باید تمامی مواردی که در پروژه نیاز است انجام شود را در توضیحات پروژه بنویسد و یا در پنل گفتگو به فریلنسر بفرستید و تایید آن را نیز از فریلنسر داخل ورکفا بگیرد.

به طور مثال در قسمت توضیحات پروژه مینویسید “یک بنر گرافیکی برای تبلیغ آیفون ۱۳ نیاز دارم” و بعد از آن در خارج از سایت جزئیات کار را نیز با فریلنسر به صورت تلفنی مطرح میکنید. اگر در تماس تلفنی جزئیاتی به پروژه اضافه شده است و به توافقی رسیده اید که در توضیحات پروژه نیست (مثلا سایز بنر و رنگ بندی)، به ورکفا برگردید و آن را در پنل گفتگو ورکفا به فریلنسر بفرستید و از او بخواهید در ورکفا پیام شما را با تایید پاسخ دهد.

این کار برای مستند سازی درخواست های شما از فریلنسر است تا در صورتی که به هر دلیلی قسمتی از کار انجام نشد یا بد انجام شد تیم داوری بتواند بر اساس مستندات موجود اعلام نظر کند. زیرا مستندات خارج از ورکفا (به طور مثال اسکرین شات ها، صدای ظبط شده و …) برای تیم داوری ورکفا مورد پذیرش نخواهد بود و صرفا بر اساس توضیحات پروژه و پیام های تبادل شده بین کارفرما و فریلنسر داخل سایت ورکفا داوری انجام خواهد شد.

  • کارفرما فقط می تواند با فریلنسری در خارج از ورکفا در ارتباط باشد که برای او مبلغ تضمین ایجاد کرده باشد. بعد از پرداخت مبلغ تضمین امکان ارسال اطلاعات تماس برای فریلنسر امکان پذیر است.

 

  • شما متعهد می شوید تمامی پرداخت های خود را در داخل سایت ورکفا انجام دهید. این کار به نفع شما است، زیرا اگر پروژه شما انجام نشد و یا ناقص انجام شد مبلغ تضمین را آزاد نمیکنید و از داوری درخواست کمک می کنید. در صورت پرداخت خارج از سایت، ورکفا هیچ مسئولیتی قبول نمیکند و همچنین با مطلع شدن ورکفا حساب شما مسدود خواهد شد.

 

در صورتی که در این زمینه سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *