موفقیت در کار و زندگی

چهار نکته که باعث می شود امروز در کارتان خوشحال تر باشید!

  • هدف داشته باشید

شما چقدر بلند پروازید؟ افرادی که برای خودشان اهداف بزرگ دارند از افراد بی هدف و کم انتظار خوشحال ترند. لیستی از مواردی که دوست دارید انجام دهید تهیه کنید، هم اهداف کوتاه مدت و هم اهداف بلند مدت، خوب است همیشه چیزی برای انجام دادن برای خود داشته باشید.

  • پول را اولویت اول خود قرار ندهید

حتما شنیده اید که می گویند: “پول نمی تواند خوشحالی را خریداری کند” . خب بله، این درست است. طبق خبرهای هر روزه رسانه ها و گزارشات جهانی، پول در واقع می تواند خوشحالی شما را کمتر کند. بجای تمرکز کامل روی کسب درآمد، مطمئن شوید زمان کافی داشته باشید که مواردی مانند بزرگ شدنتان، چیزهایی که جدید یاد گرفتید، دوستان جدیدی که پیدا کردید و پیشرفتی که تاکنون داشتید را برای خودتان جشن بگیرید و درباره آنان فکر کنید.

  • لبخند بزنید

اگر بخاطر ترافیک یا خواب افتادن دیر سر کارتان می رسید، یا در طول روز رئیستان به شما چیزی گفته که باعث ناراحتیتان شده و یا روی پیراهن سفید مورد علاقه تان قهوه ریخته، بهترین کاری که میتوانید انجام دهید لبخند زدن است. باید بدانید که لبخند زدن حتی به صورت نمادین و غیر واقعی باعث کاهش استرس و بهبود روحیه شما می شود. پس همین حالا امتحانش کنید!

  • به تغذیه خود بها دهید

آیا این روزها افسرده و کم انرژی هستید؟ شاید بدنتان به سبزیجات و غذاهای رنگارنگ بیشتری نیاز دارد! تحقیقات نشان می دهد خوردن سبزیجات و میوه ها به صورت روزانه باعث می شود شما خوشحالی بیشتری در طول روزتجربه کنید و راندمان کاریتان افزایش یابد. از امروز شروع کنید و روزی هفت مرتبه از سبزیجات و میوه ها استفاده نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *