Karak ورکفا

ساخت نرم افزار تحت سیستم عامل های مختلف android و ios

کارفرما: ali salari - وضعیت: منقضی شده
توضیحات پروژه

باسلام خدمت همه شما. 

برای ایجاد یک پروژه، که شامل چهار نرم افزار اصلی است نیازمند راهنمایی ، قیمت گذاری و درصورت امکان طراحی و ساخت می باشم. از این چهار نرم افزار سه نرم افزار بصورتی است که در بعضی از بخش ها به یکدیگر ارتباط دارند. هر کدام از این سه نرم افزار بر روی یک گوشی بصورت مجزا نصب می شوند نرم افزار ها یکسری اطلاعات را ما بین هم رد و بدل می کنند تا به مقصود اصلی برسند. علاوه بر این امکاناتی از جمله افزودن اطلاعات بصورت تصویر و عکس بر روی یکی از نرم افزار ها (نرم افزار شما ره 2) بایستی قرار گیرد. در نرم افزار دیگر (نرم افزار شما ره 1) باید امکان مکان یابی نیز بر اساس شهر و خیابان و محله ایجاد گردد. نرم افزار شماره 3 می بایست طوری باشد که پل ارتباطی ما بین این دو باشد، از دیگر امکانات می توان به مجزا نمودن و تفکیک موقعیت کسانی که نرم افزارهای شماره 2 و 3 را در محدوده چندکیلومتری ش1 را دارند اشاره کرد تا فرد دارنده نرم افزار ش1 بتواند بر اساس موقعیتی که دارد دارندگان نرم افزارهای ش2و3 را شناسایی و با آنها تبادلاتی انجام دهد. هر سه نرم افزار یکسری شارژ درون برنامه دارن که با هر بار استفاده موفق مقداری از شارژ اولیه کسر میشه و خودتون بهتر میدونید که بعد از اتمام شارژ امکانات بصورت نیمه تعطیل در میان. یکسری مشخصات دیگه هم هست که در آینده ذکر خواهند شد.

نرم افزار چهارم در گوشی خودم نصب میشه و یکسری آمار از نرم افزارهای 1و2و3 میگیره و نشونم میده  و یکسری امکانات کنترلی مثل بلوکه کردن و یا اخطار به متخلفان و یا پیگیری شکایات و افزایش یا کاهش میزان شارژ برای هر کدام از نرم افزارها بصورت مجزا و از این جور امکانات کنترلی همین!

من قبل از تحویل حتما یک نسخه beta برای استارت و آزمایش فرآیند و تست لازم دارم تا با در اختیار گذاشتن اون به دیگران بصورت آزمایشی بتونم بازخورد و صحت عملکرد فرآیندها رو دریافت کنم  و درصورت اشکال در نرم افزارها به شما اعلام و در نرم افزار اصلی رفع مشکل گردد. نسخه beta باید طوری باشه که بتونیم برای تست در اختیار مشتری قرار بدیم و بازخورد بگیریم ( این خودش یک فرآیند زمانبر)

خواهش میکنم رقم های نجومی هم ندید روی قیمت گذاری دقت کنید و همینطور در بحث زمان تحویل هم دقت کنید که برام خیلی مهمه، علاوه بر اون میخواستم برای گوشی های اندرویدی و IOS باشه همینطور نحوه صحیح اجرا شدن در تمام ورژن های اندروید و ios و همچنین نرم افزار پک شده می بایست به همراه کدها بصورت کامل تحویل گردد. برنامه نویسی تا جایی که امکان داره با زبان C# انجام بشه و برای تغییر در کد اندروید نیازی به تغییرات در کد ios نباشه (منظورم اینه که اگه خواستم تغییراتی در کد اصلی برنامه بدم در هر دو سیستم عامل بصورت همزمان اعمال بشه) تا جایی که اطلاع دارم از زامرین اگه استفاده بشه این مشکل هم به حداقل میرسه! علاوه بر این کدها بصورت کاملا خوانا و قابل ویرایش باشه تا در مراجعات و اصلاحات بعدی در صورت عدم دسترسی به شما، کدنویسان دیگر با مشکلات کمتری روبرو شوند.لطفا نمونه کار هم ارائه بدید حتما! 

یک چیز دیگه این که در طی فرآیند در دسترس بودن شما بعنوان فریلنسر برام خیلی مهمه.


متشکر و ممنونم از اینکه به من وقت دادید...

بودجه پروژه
150,000 تومان تا 500,000 تومان
مهارت های مورد نیاز
Java Android SQLite Android Studio  
 
پیشنهادات ارسال شده
تاکنون پیشنهادی ثبت نشده


اولین پیشنهاد را شما ثبت کنید!
ورود به سایت و ارسال پیشنهاد
این یک پروژه درخواستی از طرف کارفرما می باشد.
در صورتی که شما هم نیاز دارید افراد فریلنسر کاری را به صورت آنلاین برای شما انجام دهند. پروژه خود را ایجاد کنید.

همچنین می توانید به عنوان فریلنسر در سایت فعالیت کنید و روی پروژه ها پیشنهاد ارسال کنید. شروع کسب درآمد
کاری برای انجام دارید؟ هزاران فریلنسر آماده انجام کارتان هستند!
  ایجاد پروژه جدید


© کلیه حقوق برای سایت ورکفا محفوظ می باشد. 1399 up
نسخه جدید ورکفا
web
              analytics