Karak ورکفا

طراحی اپ با کیفیت آسان پرداخت (733)

کارفرما: محمد حیدرنژاد - وضعیت: منقضی شده
توضیحات پروژه

سلام دوستان. مد نظر من یک برنامه بر اساس وب اپ هست که دارای رابط کاربری android , IOS خواهد داشت در فاز اول تنها وب اپ و اندروید مطلوب ماست و در ادامه در صورتی که امکان داشت برای یکپارچگی بیشتر ios نیز به همان فرد محول خواهد شد..

هدف کلی از برنامه یک دیتا بیس اطلاعات هست با حجم بسیار بالا که دارای دو رابط کاربری یکی مصرف کنندگان و دیگری سرویس دهندگان می باشد که به نوعی تلفیقی از سه برنامه تلگرام گوگل مپ و اینستاگرام می باشد. نوع ورود اطلاعات و نیازها را متعاقباً اعلام می کنم. در خصوص جزئیات اینجا زیاد توضیح نمی دم لطفاً اگر کار مشابهی انجام داده اید و یا تجربه بالایی در زمینه برنامه نویسی جاوا، دیتا بیس و نیز طراحی دارید برای من پیام خصوصی بگذارید و لطفاً نمونه کار ذکر کنید(ترجیحاً بهترین و پیچیده ترین کار). پروژه حاضر پروژه ی بزرگی است و در صورتی که به خوبی اجرا شود در ادامه روند بهینه سازی و افزودن کاربری های بیشتر بسیار فراتر از فاز اولیه خواهد بود. از لحاظ زمانی نیز خیلی فورس زمانی وجود ندارد البته که رسیدن به مهلت مقرر شده برایمان واقعاً مهم است. کیفیت اولویت اول تیم ما هست و در این راستا بودجه مناسبی در نظر گرفته شده است.

*جهت اطلاع به دلیل امکان ارتقای زیاد برنامه، این امکان وجود دارد که فرد انجام دهنده پس از به اتمام رساندن این پروژه در صورت تمایل به ما بپیوندند

* انتخاب فرد انجام دهنده به مقدار زیادی وابسته به کارهای پیشین و سابقه دارد و پس از انتخاب افراد مد نظر جزئیات بیشتر برای شما همکاران گرامی فرستاده می شود تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در نتیجه در خصوص وارد کردن کارهای پیشین و سابقه و میزان تسلط خود لطفاً وقت کافی را اختصاص دهید. 

با تشکر

بودجه پروژه
8,000,000 تومان تا 12,000,000 تومان
مهارت های مورد نیاز
Java Android SQLite Android Studio  
 
پیشنهادات ارسال شده
م. عباسی
۱۱۶۵ روز ۱۶ ساعت قبل
درخواست 6,000,000 تومان مبلغ تضمین
11,000,000 تومان
در 100 روز
این یک پروژه درخواستی از طرف کارفرما می باشد.
در صورتی که شما هم نیاز دارید افراد فریلنسر کاری را به صورت آنلاین برای شما انجام دهند. پروژه خود را ایجاد کنید.

همچنین می توانید به عنوان فریلنسر در سایت فعالیت کنید و روی پروژه ها پیشنهاد ارسال کنید. شروع کسب درآمد
کاری برای انجام دارید؟ هزاران فریلنسر آماده انجام کارتان هستند!
  ایجاد پروژه جدید


© کلیه حقوق برای سایت ورکفا محفوظ می باشد. 1399 up
طراحی سایت و پشتیبانی توسط هیتانت
نسخه جدید ورکفا
web
              analytics