Karak ورکفا

پلاگین ارسال لینک دانلود به کاربر

کارفرما: ‌ ‎ - وضعیت: منقضی شده
توضیحات پروژه

نظیر این پلاگین خیلی زیاد است و  همچنین روش های ترکیب چندتا پلاگین هست که خیلی بحث شده و کارآمد هم هست ولی من دقیقا میخوام مراحل و جزئیات پلاگینی که میخوام یکجا، با پشتیبانی همیشگی و به صورت زیر باشد.

 

با استفاده از این پلاگین باید بتوان با استفاده از [Short Code] لینک هایی ایجاد کرد که وقتی کاربر برای دانلود روی آن کلیک کند به صورت زیر عمل کند.

1. پلاگین در هنگام کلیک روی لینکها باید چک کند که کاربر به حساب کاربریش وارد شده یا مهمان است.
- اگر عضو وارد شده بود ایمیل اول را به متقاضی درخواست می کند
- اگر مهمان بود نشانی ایمیل و یکسری اطلاعات اختیاری قابل تعیین توسط مدیر سایت مثل نام و شماره تلفن و... میگیره و ایمیل اول را به او ارسال کند.

در هر دو حالت کاربر به صفحه جدیدی هدایت می شود که توضیح میده لینک [اسم فایل درخواستی] در حال آماده سازی هست [و ظرف مدت قابل تنظیم/ عدم نمایش] به ایمیلش ارسال میشه و الان باید ایمیلش رو چک کنه و اگه ایمیل ارسالی به spam منتقل شده روی دکمه Not Spam کلیک کنه.

2. به محض درخواست، همون مطالب بالا به متقاضی ایمیل میشه (ایمیل اول).

3. بعد مدت تعیین شده در پلاگین که قابل تنظیم هست، ایمیل دوم که حاوی لینک درخواستی هست باید به متقاضی ایمیل شود (ایمیل دوم).

*** متن هر دو ایمیل ارسالی باید قابل تنظیم و سفارشی سازی و پشتیبانی از کدهای html باشه.

4. تمامی لینک ها در دیتابیس پلاگین تعریف می شودکه می توانند از هر کجا (داخلی و خارجی) باشد. اما لینک ارسالی به کاربر با نشانی سایت و به صورت لینک مخفی هست و کاربر نباید بفهمه لینک واقعی چی بوده. لینک ارسالی بعد از مدت زمان و تعداد درخواست قابل تنظیم منقضی میشه.

تو دیتابیس هر لینک:
- یک ID داره که شماره لینک معرفی شده و به ترتیب 1،2،3 و... هست
- یک اسم داره (فارسی یا انگلیسی-ممکنه طولانی باشه)
- یک محل برای وارد کردن نشانی لینک مربوطه
- یک محل برای تعریف ریدایرکت لینک های منقضی شده مربوط به این لینک که اگه تعریف نشه به لینک پیش فرضی که برای این تعریف شده هدایت میشه.

لینک های منقضی شده به صورت خودکار به یک نشانی پیش فرض قابل تنظیم یا نشانی اختصاصی تعیین شده برای لینک اصلی که لینک منقضی شده به اون هدایت می شده هدایت خواهند شد.

لینک های مجازی موقتی تولید شده که به درخواست کننده ایمیل میشن باید در آدرسشون شامل 2 بخش باشن که یکی به ID (شماره اختصاص داده شده به ترتیب تعریف لینک اصلی) اشاره کنه که همیشه ثابته و برای تشخصی درخواست به کار میره و قسمت دوم که بایک جداکننده و برای احراز هویت و اصالت درخواست هست شامل یک عبارت تصادفی هست.

لینک های ارسالی پس از [تعداد قابل تنظیم] بار دانلود یا [مدت قابل تنظیم] منقضی میشن و میتونن از دیتابیس حذف بشن چون پلاگین باید چک کنه اگه عبارت تصادفی در دیتابیس نبود یعنی یا لینک منقضی شده یا جعلیه و از ID فایل اتوماتیک به لینک تعیین شده (یا پیش فرض در صورت عدم تعیین) هدایتش کنه.

5. ایمیل، مشخصات اضافی اختیاری مثل اسم و شماره تلفن ... و IP کاربران به همراه تاریخ درخواست، گزارش تاریخ دریافت یا عدم دریافت فایل و ... در یک بخش جدا آرشیو شود و هم به صورت لیست قابل نمایش باشد هم بتدان خروجی اکسل از آن گرفت.

6. پلاگین باید دارای یک سیستم Short Code باشد که پس از تعریف هر لینک در دیتابیس، بر مبنای ID فایل که در واقع شماره آن لینک تعریف شده به ترتیب است، می باشد. این Short Code در پست ها یا برگه ها قرار داده می شود و اسم تعریف شده برای لینک را نمایش می دهد.

امنیت پلاگین و عدم فشار روی سرور و..  هم که از بدیهیاتی هستن که باید رعایت شوند.

بودجه پروژه
60,000 تومان تا 150,000 تومان
مهارت های مورد نیاز
توسعه دهنده وب HTML CSS Javascript WordPress PHP MySQL  
 
پیشنهادات ارسال شده
تاکنون پیشنهادی ثبت نشده


اولین پیشنهاد را شما ثبت کنید!
ورود به سایت و ارسال پیشنهاد
این یک پروژه درخواستی از طرف کارفرما می باشد.
در صورتی که شما هم نیاز دارید افراد فریلنسر کاری را به صورت آنلاین برای شما انجام دهند. پروژه خود را ایجاد کنید.

همچنین می توانید به عنوان فریلنسر در سایت فعالیت کنید و روی پروژه ها پیشنهاد ارسال کنید. شروع کسب درآمد
کاری برای انجام دارید؟ هزاران فریلنسر آماده انجام کارتان هستند!
  ایجاد پروژه جدید


© کلیه حقوق برای سایت ورکفا محفوظ می باشد. 1399 up
طراحی سایت و پشتیبانی توسط هیتانت
نسخه جدید ورکفا
web
              analytics